אין מוצרים בעגלה.

הרשמה

כניסה

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your compare list.

5

Product was successfully added to your wishlist.

5

שאלות נפוצות

 

שאלות נפוצות

26.06.2013
 • מי מפעיל את האתר?
   

  האתר מופעל ע"י חברת סילון ספורט בע"מ, יבואנית ניו באלאנס הרשמית והיחידה לישראל ב-20 השנים האחרונות.

 • האם ניתן לרכוש נעליים באתר?
   

  בהחלט כן. בחנות מוצגים דגמים לגברים, נשים וילדים הזמינים לרכישה בהנחות משמעותיות. .

  הנעליים שהוזמנו מהאתר נשלחות עם חברת HFD ומגיעות עם שליח עד הבית בעלות של 24 ש"ח בין 3- 5 ימי עסקים. במידה ויש צורך בהחלפה/ שינוי דגם שליחות שנייה תהיה ללא עלות. כל שליחות נוספת מעבר לכך תחויב ב- 50 ש"ח.

  כל ההזמנות מטופלות ונשלחות בימי עסקים (ראשון עד חמישי, לא כולל ערבי חג וחג).
  הזמנות שנקלטו במערכת עד השעה 12 בצהריים יטופלו באותו יום עסקים, כל הזמנה שנקלטה במערכת לאחר השעה 12 בצהריים תטופל ביום העסקים העוקב. הזמנות שיקלטו בימים שישי או שבת יטופלו רק ביום ראשון העוקב.

  זמן מסירה עד 5 ימי עסקים (מיום העסקים בו נקלטה וטופלה ההזמנה)
  אזורי רמת הגולן, ישוביי ים המלח, יישובי הערבה ואילת - זמן המסירה עד 9 ימי עסקים (מיום העסקים בו נקלטה וטופלה ההזמנה)

  הגבלות על משלוחים

  אספקת מוצרים על ידי חלוקת משלוחים הנה בתחומי ישראל בלבד וכפופה לנגישות סבירה (תשתיות, הגבלות בטחוניות וכיוצ"ב). במקרים מסויימים, עפ"י שיקול דעתנו, המוצרים יועמדו לרשות הלקוחה לאיסוף במקום סמוך ומקובל, אשר יתואם עמה מראש.

  ניתן לאסוף עצמאית מחנות ניו באלאנס בראשון לציון (משה שרת 29) לאחר תיאום טלפוני עם החנות- 03-5213330

 • כיצד ניתן לשלם על נעליים?
   

  ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי ובאמצעות PAYPAL

 • האם ניתן להזמין מוצרים שאינם למכירה?
   

  ניתן לבדוק איתנו באמצעות עמוד צור קשר אם הדגם והצבע קיימים במלאי ולקבל הצעת מחיר, במידה וכן נוכל לשלוח את הנעליים.

 • האם ניתן להזמין נעליים שלא נמצאות באתר?
   

  אם הנעליים לא נמצאות באתר אבל כן נמצאות בארץ, ניתן ליצור איתנו קשר ולבדוק אם ניתן להזמין אותן. אם הנעליים לא מיובאות לישראל כלל אין אפשרות להזמין זוג בודד מחו"ל דרכינו.

 • היכן מיוצרות הנעליים?
   

  ניו באלאנס גאה להיות יצרנית נעלי הספורט היחידה בעולם המייצרת 25% ממוצריה בארה"ב. למעלה מ-1200 עובדים ב-5 מפעלים שונים ברחבי ארה"ב מייצרים את דגמי הנעליים המובחרים של ניו באלאנס.

  לניו באלאנס קיים מפעל בפלימבי שבאנגליה וגם שם מיוצרים חלק מהדגמים, יתר הדגמים מיוצרים במזרח.

  להמשך קריאה בנושא- לחצו כאן

 • האם צריך להיזהר מחיקויים?
   

  לניו באלאנס בישראל ובעולם יש מגוון רחב וגדול מאוד של חיקויים, חלקם דומים מאוד למקור. על מנת להימנע מרכישת חיקוי צרו קשר עמנו בטלפון 03-6992200 על מנת לברר אם החנות הינה משווק מורשה של ניו באלאנס ישראל ומוכר מוצרים מקוריים. ניו באלאנס ישראל אינה מספקת שירות למוצרים אשר נרכשו דרך משווקים שאינם מורשים.

 • האם יש אחריות על המוצרים?
   

  ניו באלאנס ישראל מספקת אחריות למוצרים הנרכשו דרך משווקים מורשים בלבד, למימוש האחריות במקרה של פגם במוצר עליכם להחזיר את המוצר לחנות ממנה נרכש והוא יועבר למעבדה לבדיקה.

  .האחריות חלה על פגם בייצור המוצר בלבד ותקפה ל-3 חודשים מיום קניית הנעל ללא קשר לשימוש בה.

  למימוש אחריות על מוצרים הנרכשו דרך חנות האינטרנט או חנות המפעל של ניו באלאנס ניתן למסור בחנות המפעל (רחוב שביל המפעל 3, ת"א. 03-6820275) לאחר יצירת קשר עם שירות הלקוחות.

  אורכה של בדיקת נעל- עד 14 ימי עסקים.

 • איך אדע מה המידה שלי?
   

  אם ידועה לכם המידה האמריקאית, כאן תוכלו לראות את המקבילה האירופאית שלה המתאימה למידות ישראל

 • מהו אימום?
   

  תבנית העשויה בצורת כף רגל, באמצעותה מייצר הסנדלר נעליים. למה זה חשוב? כי לכל אחד מאיתנו יש כף רגל שונה. ניו באלאנס מייצרת דגמים בעשרות אימומים שונים על מנת להתאים את הנעליים לכל כף רגל. לטבלת האימומים המלאה- לחצו כאן

 • כיצד ניתן לבטל הזמנה?
   

  במידה ותרצו לבטל הזמנה אנא קראו את התנאים מתקנון אתר:

  6.1. ביטול פעולת רכישה אשר בוצעה באמצעות כרטיס אשראי תהיה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן תשמ"א-1981 (להלן - "חוק הגנת הצרכן") ו/או לפי חוק כרטיסי חיוב, התשמ"ו-1986.
  6.2. במידה שהמשתמש מעוניין לבטל את ההזמנה לאחר שכרטיס האשראי שלו חויב אך בטרם משלוח המוצר, הוא יכול לעשות באמצעות משלוח הודעה בכתב בפקס או בדוא"ל לשירות הלקוחות עם פרטי הרכישה.
  6.3. לנוחות המשתמש בלבד, להלן עיקרי התנאים והדרך בה יכול המשתמש לבטל עסקת רכישה שבוצע על ידו באמצעות האתר.
  6.4. המועד לביטול עסקת הרכישה של המוצר – החל מיום עשיית העסקה ועד לחלוף 14 (ארבעה עשר) ימים אשר מועד ספירתם יחל ממועד קבלת המוצר.
  6.5. הודעה על ביטול העסקה תעשה בכתב (גם באמצעות הפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני) ישירות לחברה.
  6.6. תוצאות הביטול עקב פגם ו/או עקב אי התאמה:
  6.6.1. ביטל המשתמש עסקה עקב פגם במוצר נשוא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין המוצר ו/או השירות לבין הפרטים שנמסרו לו מאת החברה, תחזיר החברה למשתמש בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים אשר ימנו מיום קבלת ההודעה על הביטול על-ידי המשתמש, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי המשתמש, יבטל את חיובו של המשתמש בשל העסקה, ולא יגבה מהמשתמש דמי ביטול כלשהם.
  6.6.2. על המשתמש להעמיד חזרה את המוצר נשוא העסקה לרשות החברה במקום שבו נמסר לו המוצר על ידי החברה, והוא הדין לגבי מוצר כלשהו שקיבל המשתמש בעקבות עשיית העסקה. 
  6.7. תוצאות הביטול שלא עקב פגם ו/או קיום אי התאמה:
  6.7.1. ביטל המשתמש את העסקה שלא עקב פגם ו/או אי התאמה במוצר כאמור לעיל, תחזיר החברה למשתמש, בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים אשר ימנו מיום קבלת ההודעה על הביטול מאת המשתמש, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי המשתמש, יבטל את חיובו של המשתמש בשל העסקה, ולא יגבה מהמשתמש סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% (חמישה אחוזים) ממחיר המוצר או השרות נשוא החוזה או העסקה, או על סך של 100 ש"ח (מאה שקלים חדשים), לפי הגבוה מביניהם, וכל זאת - בכפיפות להשבת המוצר לחברה ע"י המשתמש על-פי תנאי תקנון זה.
  6.7.2. דמי ביטול אלה ייחשבו, לכל עניין ודבר, כפיצוי מוסכם אשר נקבע בתום לב, ובמשותף, על ידי הצדדים בהתחשב בנזקים הצפויים לחברה, ומבלי שהחברה תהיה חייבת בהוכחתם של נזקים כלשהם.
  6.7.3. יובהר ויודגש: ביטול העסקה, שלא עקב פגם, כאמור לעיל, ע"י המשתמש, כפוף לכך שהמשתמש יחזיר למועדון את המוצר באריזתו המקורית, שלם, ללא פגיעה, ללא נזק, ללא פגם, וללא קלקול מכל מין וסוג שהוא.
  6.8. לתשומת לבך, לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שבוצע בהם שימוש כלשהו ו/או לאחר שבוצעה בהם פעולת הרכבה כלשהי, זולת לאחר קבלת אישור מוקדם, ובכתב, לכך מאת החברה או אלא אם כן המשתמש היה צריך לפתוח את האריזה כדי לגלות את הפגם במוצר.
  6.9. לא ניתן להחזיר מוצר אשר הוכן או הותאם במיוחד עבור המשתמש (למשל: הדפסת שם המשתמש על המוצר).
  6.10. אי השבת המוצר לחברה בהתאם לתנאי תקנון זה יביא לחיובו של המשתמש במלוא סכום ההזמנה בתוספת כל הוצאות החברה.
  6.12. אין בתוצאות הביטול כדי לגרוע מזכותה של החברה לתבוע מהמשתמש את נזקיו, ובכלל זה גם בשל כך שערך המוצר פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו ו/או עקב השימוש בו, ו/או עקב ביצוע פעולת הרכבה כלשהי הקשורה בו, ע"י המשתמש ו/או ע"י מי מטעמו.
  6.13. האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד') של חוק הגנת הצרכן.
  6.14. האמור בסעיף זה אינו בא להטיל על החברה אחריות כ"עוסק" בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
  6.15. החברה ו/או מפעילי האתר יהיו רשאים לבטל עסקה ו/או מכירה, כולה או חלקה, בקרות אחד ו/או יותר מבין המקרים הבאים, והכל עפ"י שיקול דעתם הבלעדי והמוחלט:
  6.15.1. במידה שתתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אחרת שמנעה מהמשתמש היכולת להוסיף ולהשתתף במכירה באופן תקין.
  6.15.2. במידה שנפלה בהצעה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.
  6.15.3. במידה שלא תתקבלנה הצעות עבור המוצרים/ שירותים המוצעים למכירה.
  6.15.4. במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.
  6.15.5. במידה שיתברר לחברה ו/או למפעיל האתר כי העסקה ו/או המכירה לוותה בפעילות בלתי חוקית של המשתמש ו/או מי מבין המתקשרים בעסקה ו/או מי מהם ו/או צד ג' כלשהו.
  6.15.6. במידה שיתברר לחברה ו/או למפעיל האתר כי המשתמש עלול למכור את המוצר או השרות אותם רכש מהחברה לצד ג' כלשהו ו/או לסחור באופן כלשהו במוצר ו/או בשרות האלה, בכולם ו/או בחלקם.
  6.16. הודעה על ביטול המכירה תימסר למשתמש בטלפון ו/או בכתב, לרבות בדוא"ל, לכתובת אותה ציין המשתמש בעת ביצוע ההזמנה באמצעות האתר.
  6.17. אם לאחר סיום מכירה יתגלה כי המוצר ו/או השרות אזל מהמלאי, רשאית החברה לבטל את המכירה או להציע למשתמש מוצר חלופי שווה ערך. במקרה כאמור, החברה ו/או מפעילי האתר לא יהיו אחראים, ולא ישאו, בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שיגרם למשתמש ו/או לצד שלישי כלשהו, לרבות, אך לא רק, נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.
  6.18. במקרה של ביטול העסקה על ידי המשתמש עקב כשלון תמורה מלא, החברה ו/או מפעיל האתר יפעלו על מנת לספק ללקוח מוצר חלופי שווה ערך. במידה שהדבר לא יתאפשר, החברה תשיב למשתמש את מלוא הכסף ששולם לו בפועל, ובלבד שהמשתמש ביטל כדין, ובמועד הנדרש, את העסקה עם החברה.
  6.19. לתשומת הלב, לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים ו/או שירותים אשר נפתחו ואשר הוכנו במיוחד למשתמש בעקבות העסקה או מוצרים ו/או שירותים שהאתר נתבקש על ידי המשתמש להכינם מראש (כגון הדפסות מיוחדות, גדלים מיוחדים וכדומה).
  6.20. במידה שתימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצרים ו/או השירותים, או בפרטיהם, בתנאי התשלום או בכל פרט אחר בפרסום המוצר ו/או השירות, יהיו החברה ו/או מפעיל האתר רשאים לבטל את העסקה.

 • האם יש נעליים לחולי סוכרת?
   

  ניו באלאנס הינה חברת הנעלת הספורט היחידה בישראל שמוצריה מאושרים ע"י אגודת הסוכרת הישראלית. אנו מייבאים לישראל את מיטב הדגמים אשר זכו להכרה של משרד הבריאות האמריקאי בנעליים נוחות המותאמות לחולי סוכרת.

  לרשימה המלאה לחצו כאן